Top omalovánky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka nazvaná kvítí k omalování pro holku i kluka. Omalovánka kvítí je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Kvítí, k vybarvení, Květiny, k vytisknutí, pro děti, zdarma, online, obrázky, obrázek, k vytištění, ke stažení, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kvítí k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kvítím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, tempery, uhly, uhlíky nebo také fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kvítí lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kvítím má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, tempery anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, jídla, písmena a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, různá zvířata či písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Aladin, Krtek nebo též Toy Story. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: koně, loď, auta, princezna nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kvítí.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů