Výběr obrázků


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem králík k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, pro děti, obrázek, k vybarvení, online, Zvířata, zdarma, ke stažení, k tisku, Králík, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Králík k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s králíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, fixy, voskové tužky případně fixky. Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku králík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s králíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, vodové barvy nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, kytky a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lego příběh, Bugs Bunny, Shrek a Spiderman. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, raketa, auta, astronaut nebo též hasiči. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou králík.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů