Nejlepší


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka triko k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem triko k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka triko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Triko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Triko - A5            Omalovánka - Triko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Triko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, pro děti, zdarma, k tisku, Triko, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, obrázek, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Triko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s trikem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, grafitové tužky, propisovací tužky nebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky fakt mnoho Omalovánku triko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s trikem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peněženku případně peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, olejové pastely a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i triko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, druhy ptáků nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ledové království, Popelka, Hello Kitty případně Spiderman. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: koně, sněhulák, Santa Klaus, liška a lokomotiva. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s trikem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů