Nejstahovanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka housenka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná housenka k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka housenka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Housenka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Housenka - A5            Omalovánka - Housenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Housenka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, zdarma, k vytištění, obrázky, Housenka, obrázek, pro děti, online, k tisku, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Housenka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s housenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, voskovky, uhlíky a umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek housenka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s housenkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například uhly, pastelky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i housenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angry birds, Doba ledová, Tom a Jerry a nebo Lion King. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, čert, liška, loď nebo též hasiči. Užijte si omalovánku housenky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů