Top omalovánky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem turista k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka turista je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, k tisku, zdarma, Turista, ke stažení, online, pro děti, k vybarvení, k vytištění, Lidé, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s turistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, temperové barvy, propisovací tužky, pastelové tužky či vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku turista lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s turistou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba voskovky, temperové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, sporty a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy sportů a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Simpsonovi, Batman, Lví král případně Tom a Jerry. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, princezna, auta, sněhulák a nebo princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou turisty.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů