Nejstahovanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka chlapeček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem chlapeček ke kreslení pro holku i kluka. Obrázek chlapce k vytištění k vybarvení - omalovánka k vybarvení zdarma. Omalovánka chlapeček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chlapeček - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chlapeček - A5            Omalovánka - Chlapeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapeček patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, Lidé, Chlapeček, online, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Chlapeček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s chlapečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, voskovky, voskové tužky, akrylové barvy nebo zvýrazňovače. Možností je pro kluky a holky k dispozici celá škála. Omalovánku chlapeček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s chlapečkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixky, voskovky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i chlapeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, sporty a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Kačer Donald, Lego, Tom a Jerry nebo též Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, slon, liška, psi a čert. Věříme, že se vám obrázek chlapečku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů