Nejstahovanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děti k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem děti k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka děti je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děti - A5            Omalovánka - Děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, Lidé, zdarma, pro děti, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, Děti, k tisku, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Děti k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dětmi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhly, fixky, uhlíky či olejové pastely. Možností je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku děti lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s dětmi má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například tužky, uhly nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, druhy sportů a pochopitelně i děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy jídel nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Popelka, Krteček, Batman a nebo Aladin. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, plachetnice, lokomotiva s vagónky, mašinka nebo také sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou děti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů