Nejoblíbenější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka vánoční stromek k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem vánoční stromek k omalování pro naše zlatíčka. Vánoční stromeček je hlavním symbolem Vánoc. Omalovánka vánoční stromek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromek - A5            Omalovánka - Vánoční stromek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, online, ke stažení, k vytištění, k tisku, Vánoční stromek, Vánoce, k vytisknutí, zdarma, pro děti, obrázek, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vánoční stromek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vánočním stromkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, grafitové tužky, voskovky, umělecké tužky anebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku vánoční stromek lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s vánočním stromkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tužky, grafitové tužky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, různé kytky a pochopitelně i vánoční stromek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Simpsonovi, My little pony, Lion King nebo Bořek stavitel. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, lokomotiva, lokomotiva s vagónky, auto případně čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s vánočním stromkem.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů