Top pět


Obrázek psa k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tulipán k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná tulipán k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka tulipán je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, k tisku, online, pro děti, Květiny, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, Tulipán, ke stažení, k vytištění, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tulipán k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s tulipánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, grafitové tužky, pastelky nebo také uhly. Možností je dnes pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku tulipán lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tulipánem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, akrylové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy ptáků a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Mašinka Tomáš, Sněhurka a nebo Monster high. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: vláček, piráti, raketa, traktor případně Santa Klaus. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka tulipánu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů