Nej pět


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bernardýn k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem bernardýn k obarvování pro kluky a holky. Psí omalovánka s bernardýnem. Omalovánka s pejskem pro děti. Pes je nejlepším přítelem člověka. Omalovánka bernardýn je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bernardýn - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bernardýn - A5            Omalovánka - Bernardýn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bernardýn patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, ke stažení, k vytištění, Zvířata, pro děti, zdarma, k tisku, obrázek, obrázky, k vytisknutí, Bernardýn

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bernardýn k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bernardýnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pera, uhlíky, fixky či křídy. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku bernardýn lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bernardýnem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pera nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jídla, lidské profese a pochopitelně i bernardýna :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různé kytky a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Bořek stavitel, Simpsonovi případně Lví král. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: houby, draci, sněhulák, loď anebo plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku bernardýna.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů