Výběr obrázků


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná květiny k vybarvování pro malé caparty. Čerstvé květiny určitě potěší nejednu ženu, dívku i malou holčičku. Omalovánka květiny je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Květiny - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Květiny - A5            Omalovánka - Květiny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květiny patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, online, pro děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, Květiny, zdarma, Květiny, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květiny k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s květinami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, tužky, olejové pastely případně tempery. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku květiny lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s květinami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například voskové tužky, umělecké tužky či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, kytky, lidské profese a pochopitelně i květiny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé kytky a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Hledá se Nemo, Kocour Garfield nebo také Lion King. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stažení jsou: vláček, piráti, liška, auto a mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květin.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů