Doporučené


Obrázek jukeboxu

Omalovánka s vánočním stromem

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem budova k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka budova je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vybarvení, Budovy, k vytištění, obrázky, Budova, obrázek, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, k tisku, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Budova k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s budovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelky, pera, fixy, křídy nebo temperové barvy. Možností je pro dívky i chlapce fakt mnoho Obrázek budova lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s budovou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pastelky, pera a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy ptáků případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Krtek, Simpsonovi, Aladin a Hello Kitty. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, draci, Santa Klaus, auta či auta. Užijte si omalovánku budovy, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů