Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem veselý sněhulák k omalování pro malé ratolesti. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, Veselý sněhulák, Vánoce, pro děti, zdarma, ke stažení, k tisku, online, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Veselý sněhulák k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s veselým sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, grafitové tužky, voskové tužky, umělecké tužky a nebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku veselý sněhulák lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s veselým sněhulákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tužky, grafitové tužky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různá zvířátka případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Popelka, Simpsonovi, Batman nebo též Mašinka Tomáš. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, čert, netopýr, piráti a vláček. Ať si vaše dítě užije obrázek veselého sněhuláku.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů