Nejvyhledávanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka domek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná domek k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka domek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, online, ke stažení, zdarma, obrázek, Domek, Budovy, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, k vytištění, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Domek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s domkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskovky, olejové pastely, propisovací tužky případně pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek domek lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s domkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba vodové barvy, voskovky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Sněhurka, Bořek stavitel, Bugs Bunny a nebo My little pony. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: vláček, princezna a princ, pes, auta anebo drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem domek.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů