Doporučené


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sedmička zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem sedmička ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vybarvení, Sedmička, ke stažení, pro děti, Znaky, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, obrázek, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sedmička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s sedmičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, pastelové tužky, grafitové tužky anebo voskovky. Možností je dnes pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek sedmička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s sedmičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, umělecké tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, sporty a nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Kocour Garfield, Shrek a Aladin. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, koně, slon nebo také lokomotiva. Užijte si omalovánku sedmičky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů