Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek chlapce k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sedmička zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem sedmička ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, zdarma, online, obrázky, Sedmička, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, k tisku, pro děti, Znaky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sedmička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s sedmičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, pastelové tužky, grafitové tužky anebo voskovky. Možností je dnes pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek sedmička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s sedmičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, umělecké tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, sporty a nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Kocour Garfield, Shrek a Aladin. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, koně, slon nebo také lokomotiva. Užijte si omalovánku sedmičky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů