Doporučené


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 5 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná Číslo 5 ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 5 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, zdarma, obrázky, Číslo 5, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytištění, Znaky, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, propisovací tužky, pastelky, tempery a temperové barvy. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Číslo 5 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 5 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například olejové pastely, propisovací tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, různé kytky a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jídla nebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Doba ledová, Spiderman a Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: princezna, kočka, astronaut, drak anebo sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 5 líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů