Nejoblíbenější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem zajíček k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka zajíček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, online, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, Zvířata, pro děti, zdarma, Zajíček

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s zajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, akrylové barvy, tužky nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici široká škála. Obrázek zajíček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s zajíčkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tempery, temperové barvy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, květiny anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Lego, Bořek stavitel, Krtek a nebo Batman. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme k uložení jsou: psi, liška, pes, astronaut a princezna a princ. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka zajíčku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů