Výběr omalovánek


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka brusič k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná brusič k obarvení pro ratolesti. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, k vytištění, Brusič, k vytisknutí, Lidé, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázky, obrázek, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusič k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s brusičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, tužky, pastelové tužky a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku brusič lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s brusičem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. uhly, pastelky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy sportů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin případně lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Kocour Garfield, Batman nebo také Mickey mouse. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: piráti, liška, netopýr, psi a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou brusič.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů