Výběr obrázků


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka karate k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná karate k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka karate je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Karate - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Karate - A5            Omalovánka - Karate - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karate patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, k vytisknutí, zdarma, obrázky, ke stažení, online, k vybarvení, obrázek, pro děti, k vytištění, k tisku, Karate

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Karate k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s karatem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, voskovky, křídy, pastelové tužky nebo též pastelky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti fakt mnoho Obrázek karate lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s karatem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, voskovky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání, druhy sportů a pochopitelně i karate :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin případně lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Toy Story, Medvídek Pú, Lví král nebo také Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: liška, drak, astronaut, princezna nebo auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem karate.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů