Nej pět


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem dítě v autě k omalování pro kluky i holky. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, Dítě v autě, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Auta, obrázky, obrázek, online, k tisku, k vytisknutí, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dítětem v autětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, pera, umělecké tužky a fixy. Potřeb na malování je pro holky i kluky vskutku mnoho. Obrázek dítě v autě lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dítětem v autětem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba grafitové tužky, uhlíky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Včelka Mája, Šmoulové nebo Bugs Bunny. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: piráti, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, kočka a princezna. Užijte si omalovánku dítěte v autěte, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů