Nej pět


Omalovánka tenistky

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem sportovní auto k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka sportovní auto je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, online, zdarma, k vytištění, Sportovní auto, ke stažení, k vybarvení, pro děti, obrázky, Auta, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sportovní auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sportovním autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, umělecké tužky, voskové tužky, křídy a nebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku mnoho. Omalovánku sportovní auto lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s sportovním autem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pera, umělecké tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, sporty a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Shrek, Madagaskar nebo též Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, traktor, kočka, astronaut a drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou sportovní auto.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů