Nejlepší


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka auťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná auťák k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka auťák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auťák - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Auťák - A5            Omalovánka - Auťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auťák patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázek, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Auťák, pro děti, zdarma, Auta

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Auťák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s auťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, umělecké tužky, temperové barvy, fixky a voskovky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku auťák lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s auťákem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, umělecké tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, květiny, zaměstnání a pochopitelně i auťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, různé kytky a nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lví král, Spiderman, Včelka Mája případně Ratatouille. Je ale složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, lokomotiva, piráti, vláček nebo princezna. Ať vám omalovánka auťák přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů