Doporučujeme


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek štěněte

Obrázek psa k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem děvčátko k omalování pro kluky i holky. Omalovánka děvčátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stažení, online, k vytištění, k tisku, Lidé, k vytisknutí, obrázek, Děvčátko, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s děvčátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, fixy, vodové barvy anebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku děvčátko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s děvčátkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixky, voskové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, písmena nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Ledové království, Ratatouille a Madagaskar. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, traktor, raketa, piráti případně astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka děvčátka bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů