Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka osobní auto k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem osobní auto k obarvování pro kluky i holky. Jednoduchý obrázek osobního auta k vytištění. Nechte vaše děti vybarvit si toho pěkné autíčko. Omalovánka osobní auto je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Osobní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Osobní auto - A5            Omalovánka - Osobní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Osobní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Osobní auto, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek, online, k tisku, pro děti, obrázky, Auta

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Osobní auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s osobním autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, voskové tužky, uhly nebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek osobní auto lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s osobním autem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, čas případně peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, fixy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i osobní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, písmenka a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ratatouille, Aladin, Rumcajs případně Spiderman. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, mašinka, lokomotiva s vagónky, vláček nebo též drak. Užijte si omalovánku osobního auta, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů