Top pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek štěněte

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem dovolená k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka dovolená je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, online, k vybarvení, obrázek, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k tisku, pro děti, Dovolená, k vytištění, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dovolenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixky, tempery, uhly a pastelky. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Obrázek dovolená lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dovolenou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy ptáků či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bugs Bunny, My little pony, Tom a Jerry nebo také Aladin. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, miminko, traktor, netopýr a nebo princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dovolenou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů