Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka přívěs zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem přívěs k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka přívěs je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, obrázky, Auta, k vybarvení, pro děti, Přívěs, ke stažení, zdarma, online, obrázek, k vytisknutí

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Přívěs k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s přívěsem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, voskovky, grafitové tužky, pera a fixy. Možností je pro kluky a holky fakt mnoho Obrázek přívěs lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s přívěsem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, voskovky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, písmenka nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Spiderman, Mickey mouse, My little pony nebo Rumcajs. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, psi, plachetnice, lokomotiva či miminko. Věříme, že se vám obrázek přívěsu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů