Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Gaz k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Gaz k obarvování pro nejmenší děti. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, Gaz, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Gazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, olejové pastely, fixy nebo akrylové barvy. Možností je dnes pro malé děti vskutku mnoho. Obrázek Gaz lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Gazem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, uhlíky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, čísla, zvířátka a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy My little pony, Gormiti, Lego příběh nebo též Popelka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, traktor, auto, piráti případně kočka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Gaz.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů