Top pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka kabriolet k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem kabriolet k vybarvování pro naše ratolesti. Kabriolet je typ automobil bez střechy (resp. většinou se zatahovací střechu). Jízda kabrioletem je pro některé (ženy) vrcholem romantiky. Omalovánka kabriolet je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kabriolet - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kabriolet - A5            Omalovánka - Kabriolet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabriolet patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Kabriolet, obrázky, Auta, k vybarvení, obrázek, k tisku, ke stažení, zdarma, online, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kabriolet k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s kabrioletem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, zvýrazňovače, voskovky a pera. Možností je dnes pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku kabriolet lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kabrioletem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba vodové barvy, temperové barvy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kabriolet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, písmena případně druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Rumcajs, Mašinka Tomáš, Angry birds anebo Tom a Jerry. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme k uložení jsou: liška, princezna a princ, loď, piráti a nebo drak. Nechť omalovánka s kabrioletem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů