Nej obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rybka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem rybka k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka rybka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rybka - A5            Omalovánka - Rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Rybka, online, ke stažení, obrázek, k vytištění, zdarma, Zvířata, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rybka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s rybkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, tempery, umělecké tužky nebo tužky. Možností je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku rybka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s rybkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, čas případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, temperové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, postavy z pohádek nebo též různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Popelka, Toy Story, Batman případně Bořek stavitel. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: princezna, auta, vláček, plachetnice a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s rybkou.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů