Doporučujeme


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kočička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená kočička k obarvování pro malá děcka. Omalovánka kočička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, obrázky, pro děti, ke stažení, k vytištění, obrázek, Zvířata, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Kočička

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kočička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kočičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely či tužky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kočička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kočičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, zrak dětí případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, vodové barvy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, postavy z pohádek a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, panenka Winx, Bugs Bunny případně Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, princezna, princezna a princ, sněhulák a nebo vláček. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kočička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů