Nejstahovanější


Omalovánka s vánočním stromem

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka balalajka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem balalajka k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka balalajka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, k vytištění, obrázek, Hudba, k vybarvení, zdarma, k tisku, Balalajka, ke stažení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s balalajkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, vodové barvy, akrylové barvy, uhlíky a nebo pera. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek balalajka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s balalajkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, vodové barvy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Kačer Donald, Šmoulové, Angry birds nebo také Doba ledová. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: astronaut, slon, auta, princezna anebo loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s balalajkou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů