Doporučujeme


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka bojovníci k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem Bojovníci k obarvení pro kluky a holky. Dva bojovníci - šermíři z Japonska na pěkné dětské omalovánce. Omalovánka Bojovníci je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bojovníci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bojovníci - A5            Omalovánka - Bojovníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bojovníci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, pro děti, k vytištění, k tisku, obrázek, k vybarvení, Lidé, ke stažení, Bojovníci, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bojovníci k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Bojovníci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskovky, fixky, uhly anebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti fakt mnoho Omalovánku Bojovníci lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Bojovníci má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i Bojovníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různé sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Mickey mouse, Krteček, Asterix a Obelix a Krtek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, loď, auta, auta nebo čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Bojovníci.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů