Výběr omalovánek


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka bojovníci k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem Bojovníci k obarvení pro kluky a holky. Dva bojovníci - šermíři z Japonska na pěkné dětské omalovánce. Omalovánka Bojovníci je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bojovníci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Bojovníci - A5            Omalovánka - Bojovníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bojovníci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Bojovníci, obrázky, Lidé, k vytisknutí, k vybarvení, online, k vytištění, k tisku, zdarma, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bojovníci k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Bojovníci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskovky, fixky, uhly anebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti fakt mnoho Omalovánku Bojovníci lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Bojovníci má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i Bojovníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různé sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Mickey mouse, Krteček, Asterix a Obelix a Krtek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, loď, auta, auta nebo čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Bojovníci.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů