Nejvyhledávanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka označená králíček na saních k vybarvení pro nejmenší děti. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, k vybarvení, obrázek, online, zdarma, k tisku, pro děti, Králíček na saních, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Králíček na saních k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s králíčkem na saních je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelové tužky, temperové barvy, grafitové tužky anebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku králíček na saních lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, pastelové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy ptáků nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Popelka, Krtek, Ledové království a nebo Simpsonovi. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, dinosauři, piráti, slon případně auta. Ať si vaše dítko užije malování králíčka na saních.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů