Nejhledanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem jablko k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka jablko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, online, k vybarvení, k tisku, Jablko, zdarma, obrázek, obrázky, pro děti, k vytisknutí, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s jablkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, uhly, pera či pastelky. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek jablko lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s jablkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, pastelové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, písmena a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Shrek, Aladin a Spiderman. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, auta, traktor, dinosauři a sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jablkem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů