Nej pět


Obrázek psa k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka tenistky

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Chons k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Chons k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Chons je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, online, obrázky, k vytištění, Ostatní, k tisku, pro děti, Chons, obrázek, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Chons k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Chonsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, akrylové barvy, fixy, tempery případně vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Chons lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Chonsem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy sportů a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Kocour Garfield, Madagaskar anebo Ratatouille. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, dinosauři, piráti, Santa Klaus a pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Chonsem líbit.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů