Nej obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Chons k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Chons k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Chons je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, obrázek, k tisku, Chons, zdarma, k vybarvení, Ostatní, k vytištění, pro děti, ke stažení, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chons k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Chonsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, akrylové barvy, fixy, tempery případně vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Chons lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Chonsem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy sportů a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Kocour Garfield, Madagaskar anebo Ratatouille. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, dinosauři, piráti, Santa Klaus a pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Chonsem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů