Nejlepší


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka budovy k vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem palma k vybarvení pro holky i kluky. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Palma, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, Květiny, ke stažení, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, vodové barvy, fixy a nebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti opravdu mnoho. Obrázek palma lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s palmou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pera, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, dopravní prostředky či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Bořek stavitel, Šmoulové nebo též Doba ledová. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: hasiči, vláček, princezna, lokomotiva anebo koně. Věříme, že se vám obrázek palmy bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů