Výběr omalovánek


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem palma k vybarvení pro holky i kluky. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, k vytištění, ke stažení, online, Palma, obrázky, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Palma k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, vodové barvy, fixy a nebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti opravdu mnoho. Obrázek palma lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s palmou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pera, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, dopravní prostředky či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Bořek stavitel, Šmoulové nebo též Doba ledová. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: hasiči, vláček, princezna, lokomotiva anebo koně. Věříme, že se vám obrázek palmy bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů