Nejhledanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kabelka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kabelka k vybarvování pro naše zlatíčka. Obrázek kabelky k vybarvení. Omalovánka kabelky ke stažení a vytištění. Omalovánka kabelka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kabelka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kabelka - A5            Omalovánka - Kabelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabelka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, k vytištění, k tisku, obrázek, pro děti, zdarma, Oděvy, online, k vytisknutí, Kabelka, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kabelka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kabelkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, vodové barvy, pera a fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kabelka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kabelkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, grafitové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, zvířata a pochopitelně i kabelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Aladin, Krtek a nebo Lego. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: raketa, kočka, vláček, liška anebo astronaut. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kabelky bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů