Nejoblíbenější


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka banjo zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná banjo k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka banjo je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Banjo - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Banjo - A5            Omalovánka - Banjo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banjo patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: online, k vybarvení, k tisku, Hudba, zdarma, pro děti, obrázek, ke stažení, obrázky, Banjo, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Banjo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s banjem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, temperové barvy, pastelky nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Obrázek banjo lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s banjem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, uhly a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i banjo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, hudební nástroje nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Angry birds, Lví král nebo také Šmoulové. Je však těžké a složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, loď, auta, hasiči a pes. Nechť omalovánka s banjem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů