Top omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem dvojka k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, Znaky, zdarma, k vytisknutí, Dvojka, obrázky, k vytištění, obrázek, pro děti, k vybarvení, online, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dvojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, fixy, vodové barvy, grafitové tužky či temperové barvy. Potřeb na malování je pro malá děcka opravdu mnoho. Obrázek dvojka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dvojkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskovky, fixy nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, hudební nástroje a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, písmena a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Monster high, Ratatouille, Simpsonovi a nebo Shrek. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, lokomotiva, princezna, auta a psi. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dvojka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů