Top pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek raketoplánu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka kytky ve váze zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná kytky ve váze k obarvení pro děti. Nádherné kytičky, pestrobarevné květiny ve váze vybízejí k vybarvení. Omalovánka kytky ve váze je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytky ve váze - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytky ve váze - A5            Omalovánka - Kytky ve váze - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytky ve váze patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, Květiny, ke stažení, Kytky ve váze, online, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytky ve váze k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kytky ví vází je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, voskovky, umělecké tužky, akrylové barvy nebo též pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Obrázek kytky ve váze lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kytky ví vází má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, voskovky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a pochopitelně i kytky vi vázi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, sporty a písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Včelka Mája, Aladin, My little pony případně Lego příběh. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, sněhulák, vláček, auto nebo princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kytky ve váze.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů