Nej pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka tuleň k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem tuleň k omalování pro kluky i holky. Omalovánka tuleň je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tuleň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tuleň - A5            Omalovánka - Tuleň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tuleň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Zvířata, obrázek, obrázky, k vybarvení, online, Tuleň, pro děti, zdarma, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tuleň k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s tulní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, fixy, umělecké tužky, grafitové tužky nebo též olejové pastely. Možností je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku tuleň lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tulní má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči případně peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pera, fixy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i tuleň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Monster high, Bořek stavitel případně Angry birds. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva, mašinka, čert anebo piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tuleň.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů