Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek štěněte

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem lyžař k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka lyžař je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, Sport, Lyžař, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, online, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lyžař k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s lyžařem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, umělecké tužky, fixy či akrylové barvy. Možností je pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek lyžař lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lyžařem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba křídy, zvýrazňovače a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, hudební nástroje případně rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Toy Story, Kocour Garfield a Lví král. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, dinosauři, houby, čert nebo vláček. Nechť vám omalovánka s lyžařem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů