Výběr obrázků


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka pejsek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem pejsek k obarvování pro malé caparty. Omalovánka k vybarvení s pejskem, roztomilý pejsek k vytištění pro děti zdarma. Omalovánka pejsek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pejsek - A5            Omalovánka - Pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Pejsek, Zvířata, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Pejsek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s pejskem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, voskové tužky, akrylové barvy nebo též propisovací tužky. Možností je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek pejsek lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pejskem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například olejové pastely, pastelky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i pejsek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, sporty a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Krtek, Lego příběh anebo Shrek. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, dinosauři, liška, lokomotiva a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pejsek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů