Doporučujeme


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka medúza k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem medúza k obarvení pro malé caparty. Omalovánka medúza je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Medúza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Medúza - A5            Omalovánka - Medúza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medúza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Medúza, online, zdarma, k vytisknutí, k tisku, obrázky, obrázek, k vybarvení, pro děti, Zvířata, k vytištění, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Medúza k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s medúzou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, umělecké tužky, vodové barvy případně fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku medúza lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s medúzou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, kytky a pochopitelně i medúzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jídla a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Batman, Madagaskar, Angry birds nebo též Lví král. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, astronaut, princezna a princ, loď či princezna. Ať si vaše dítko užije malování medúzy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů