Nejoblíbenější


Obrázek jukeboxu

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek raketoplánu

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka hvězdice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná hvězdice k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka hvězdice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, online, ke stažení, obrázky, Hvězdice, pro děti, Zvířata, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hvězdice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s hvězdicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, uhlíky, akrylové barvy či tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku hvězdice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hvězdicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, čísla, písmenka a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé kytky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Medvídek Pú, panenka Winx případně Batman. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: hasiči, netopýr, sněhulák, psi a traktor. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka hvězdice bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů