Nejlepší


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka nemocný pejsek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem nemocný pejsek k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka nemocný pejsek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nemocný pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nemocný pejsek - A5            Omalovánka - Nemocný pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nemocný pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, online, Nemocný pejsek, obrázek, k vytištění, Zvířata, obrázky, zdarma, ke stažení, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Nemocný pejsek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s nemocným pejskem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, tempery, vodové barvy, temperové barvy a uhly. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku nemocný pejsek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s nemocným pejskem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, tempery a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, písmenka a pochopitelně i nemocného pejska :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zvířátka či zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Batman, Asterix a Obelix, Madagaskar případně Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: kočka, plachetnice, lokomotiva s vagónky, pes nebo také vláček. Užijte si omalovánku nemocnéha pejska, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů