Doporučujeme


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem létající talíř k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka létající talíř je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, pro děti, zdarma, k tisku, Létající talíř, online, k vytištění, obrázek, Vesmír, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s létajícím talířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, pastelky, uhlíky nebo také grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek létající talíř lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s létajícím talířem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, lidské profese, kytky a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různá zvířata nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Hello Kitty, Mickey mouse a nebo Kačer Donald. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna a princ, auto, sněhulák a astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s létajícím talířem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů