Nejvyhledávanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem létající talíř k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka létající talíř je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, Vesmír, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázek, k vytištění, pro děti, online, Létající talíř

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Létající talíř k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s létajícím talířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, pastelky, uhlíky nebo také grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek létající talíř lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s létajícím talířem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, lidské profese, kytky a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různá zvířata nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Hello Kitty, Mickey mouse a nebo Kačer Donald. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna a princ, auto, sněhulák a astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s létajícím talířem.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů