Top obrázky


Obrázek psa k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem kosmická stanice k vybarvování pro děti. Omalovánka kosmická stanice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázek, Kosmická stanice, zdarma, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, k vybarvení, Vesmír, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmickou stanicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, křídy, uhly, fixy anebo vodové barvy. Možností je dnes pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Omalovánku kosmická stanice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou stanicí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, křídy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy ptáků případně zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Včelka Mája, Spiderman, Lego příběh a Lego. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, princezna, lokomotiva, auto nebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kosmickou stanicí líbit.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů