Doporučujeme


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem kosmická stanice k vybarvování pro děti. Omalovánka kosmická stanice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, pro děti, Vesmír, Kosmická stanice, obrázky, k vytištění, k tisku, online, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kosmická stanice k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kosmickou stanicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, křídy, uhly, fixy anebo vodové barvy. Možností je dnes pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Omalovánku kosmická stanice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou stanicí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, křídy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy ptáků případně zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Včelka Mája, Spiderman, Lego příběh a Lego. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, princezna, lokomotiva, auto nebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kosmickou stanicí líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů