Nejoblíbenější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vánoční stromeček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená vánoční stromeček k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka vánoční stromeček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromeček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromeček - A5            Omalovánka - Vánoční stromeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromeček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, Vánoční stromeček, Vánoce, k vybarvení, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, pro děti, zdarma, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční stromeček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vánočním stromečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, pera, tempery nebo též uhlíky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Obrázek vánoční stromeček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s vánočním stromečkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, pastelové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, rostliny a pochopitelně i vánoční stromeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Lion King, Hello Kitty nebo také Lego příběh. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, princezna, vláček, raketa a mašinka. Ať si vaše dítko užije malování vánočního stromečku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů