Top pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vánoční strom zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem vánoční strom k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka vánoční strom je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční strom - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční strom - A5            Omalovánka - Vánoční strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční strom patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, online, k vytištění, zdarma, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, obrázek, pro děti, Vánoční strom, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční strom k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vánočním stromem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, voskové tužky, pastelky, voskovky nebo také tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku vánoční strom lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s vánočním stromem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelové tužky, voskové tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i vánoční strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, pohádkové postavy a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Bugs Bunny, Barbie anebo Medvídek Pú. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, plachetnice, netopýr, liška nebo též vláček. Nechť omalovánka s vánočním stromem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů